Philip Morris може перенести офіс з України в разі тиску з боку уряду


Philip Morris може перенести офіс з України в разі тиску з боку уряду

Один з найбільших виробників тютюнової продукції в Україні Philip Morris Ukraine може перемістити офіс кластерного центру з України в разі тиску на інвестиції.

Про це заявив генеральний директор Philip Morris Ukraine Міхаліс Александракіс в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

“У нас зараз таких планів (про перенесення офісу. – Ред.) немає, але це багато в чому залежить від подальших дій уряду. Ми ведемо боротьбу за наш бізнес на цьому ринку. Йдеться про боротьбу з адміністративним тиском, про ведення бізнесу в невизначеному і непрозорому середовищі”, – заявив Александракіс.

“Сьогодні “Філіп Морріс Україна” несе відповідальність за ситуацію на ринку в Україні, Грузії, Вірменії, Молдові. Змушений сказати, що ми можемо перемістити офіс кластерного центру з України в разі безпідставного тиску на наші інвестиції в країні. Але, як я і раніше казав, ми тут для того, щоб продовжувати розвивати наш бізнес”, – додав гендиректор тютюнового гіганта.

Довідка Finance.ua:

  • 4 жовтня ВР прийняла у цілому законопроект №1049 “Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.
  • За день до голосування групою народних депутатів було внесено поправку № 8, якою регулюються торговельні націнки на сигарети для дистрибуції.
  • Керівники компаній наголошують, що наслідками запровадження націнки стануть підвищення ціни пачки сигарет на 14 грн з 1 січня 2020 року та збільшення обсягів нелегальної торгівлі тютюновими виробами із 8,4% до 20%.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua