У 2020 році різкого зростання цін на нові автомобілі не буде


У 2020 році різкого зростання цін на нові автомобілі не буде

Верховна Рада відстрочила до 2025 року введення екологічного стандарту «Євро-6» при випуску та ввезенні автомобілів. Це означає, що відкладається подорожчання автомобілів, яке, як очікувалося, відбудеться в 2020 році.

На думку експертів, введення в Україні стандарту «Євро-6» обов’язково призведе до збільшення вартості нових авто. Причому не на якихось 3-5%, а приблизно на 15%.

Таке подорожчання нових автомобілів позначилося б на продажах. Можливо, український ринок нових авто завмер би, а українці ще більше, ніж зараз, стали б купувати старі машини. В першу чергу така ситуація не влаштовувала автомобільних імпортерів. Мабуть, вони доклали зусиль, щоб в нашій країні відстрочили перехід на новий екологічний стандарт автомобілів.

Введення в Україні «Євро-6» при випуску та ввезенні нових автомобілів відкладено на січень 2025 року. Це означає, що і підвищення цін теж поки що не буде. Але це не означає, що не підніметься вартість нових авто з якихось інших причин.

Раніше повідомлялося, що з січня до листопада 2019 року в Україні продали понад 79 000 нових машин. Це на 6% більше, ніж минулого року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua