Чи буде долар по 20? Експерт розповів, що вплине на курс найближчим часом (відео)


Чи буде долар по 20? Експерт розповів, що вплине на курс найближчим часом (відео)

Курс долара щодня втрачає свої позиції. Який прогноз на майбутній тиждень і чи буде він коштувати 20 грн – про це розповів Finance.ua фінансовий експерт Козирєв Олексій.

Якщо вірити експерту, особливого просідання курсу найближчим часом чекати не варто.

“Пов’язано це з тим, що той надлишок валюти, який зараз є, практично викуповується НБУ. Нацбанк щодня викуповував валюту в межах 24 грн і таким чином не давав курсу просісти. Це сигнал ринку, що регулятор зацікавлений у збереженні такого курсу. Хотілося б звернути увагу на те, що і обмінники валюти, і НБУ орієнтуються на курс прийому валюти, і вони ставлять купівлю долара трохи нижче ніж 24 грн. Це пов’язано з тим, що вони розуміють, що певні коливання на ринку будуть, і вони хочуть таким чином застрахуватися”, – говорить Козирєв.

Зі слів експерта, у п’ятницю великих змін на ринку не буде. Ділова активність буде низькою. А наступного тижня на міжбанк впливатиме черговий аукціон ОВДП, але там не найпривабливіші для ринку облігації: на 3 місяці, на рік і на 2 роки. Найбільш популярні на 2 роки, але їх обсяги не дуже значні. А це означає, що припливу валюти не відбудеться.

“Ще найближчим часом вплив матиме ефект закінчення місяця і відшкодування ПДВ експортерам на міжбанку. Експортерам треба буде трохи менше продавати валюти. Це теж буде підтримувати курс долара на міжбанку”, – зазначив експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua