Католицьке Різдво і Новий рік: як в грудні відпочиватимуть українці


Католицьке Різдво і Новий рік: як в грудні відпочиватимуть українці

У грудні 2019 року для громадян України передбачені додаткові вихідні дні. Вихідним днем буде 25 грудня, оскільки на цю дату припадає католицьке Різдво, яке святкується на державному рівні.

Це передбачено статтею 73 Кодексу законів про працю, а також розпорядженням Кабміну “Про перенесення робочих днів у 2019 році”.

Крім того, неробочими днями будуть 30 грудня понеділок і 31 грудня вівторок. У зв’язку із святкуванням Нового року-2020, Кабмін вніс корективи у графік роботи державних установ — відпрацювання за понеділок 30 грудня перенесено на суботу 21 грудня, а за вівторок 31 грудня — на суботу 28 грудня.

“Такий перенос буде сприяти раціональному використанню робочих днів, завчасному плануванню працівниками свого відпочинку і дозвілля, не призведе до зменшення тривалості робочого часу впродовж року, а також не спричинить змін фонду заробітної плати, обсягів виробництва, надходжень бюджетних коштів”, — йдеться в розпорядженні Кабміну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua