General Motors подала до суду на Fiat-Chrysler


General Motors подала до суду на Fiat-Chrysler

Компанія General Motors подала в Америці до суду на Fiat-Chrysler, звинувачуючи концерн в корупції.

Про це повідомляє AutoWeek з посиланням на інформацію від GM.

За словами GM, Fiat-Chrysler (FCA) сплатив мільйони доларів хабарів, щоб отримати багато переваг і поступок у “веденні переговорів, виконанні й управлінні трудовими договорами”. Як наслідок General Motors начебто зазнала великих збитків у результаті несправедливих витрат на робочу силу і втрат експлуатаційних вигод, які упустив американський виробник.

GM стверджує, що докази про винність Fiat-Chrysler випливли назовні завдяки розслідуванню, проведеному прокуратурою США в Східному Мічигані.

Концерн FCA оголосив, що претензії General Motors – це не що інше, як “марна спроба відвернути увагу від власних проблем компанії, з якими їй доводиться стикатися”.

Також альянс заявляє, що твердо стоїть на ногах, і вказує, наприклад, на пропоноване злиття з Peugeot-Citroen, компанією, яка щойно купила Opel у GM. Автомобільний гігант також називає спробу GM “дивовижною, необгрунтованою і незвичайною”.

Тим не менш, Fiat-Chrysler каже, що робить все можливе, щоб вирішити цю проблему “правильним чином і за правильними каналами”.

Поки що розслідування навколо скандалу триває.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua