323
Virgin Galactic зібрала 600 клієнтів для космічних турпольотів
— Світ
Компанія Virgin Galactic планує в 2020 році відправити перших космічних туристів в суборбітальний політ.
Керівник відділу комунікацій Virgin Galactic Алеанна Крейн, сказала: “Уже більше 600 клієнтів з 60 країн, які подали заявку на політ. Одна з цих країн – ОАЕ, а частина (туристів) з Дубая”, – йдеться в повідомленні.
Для запуску рейсів був побудований космодром в Нью-Мексико. В цьому році проводилися переговори про організацію космодрому в аеропорту Аль-Айн. Мухаммед Аль Ахбабі, директор космічного агентства ОАЕ пояснив, що Virgin Galactic вибрала аеропорт Аль-Айна через невелику його завантаженість.
Міжнародний аеропорт Аль-Айна – міжнародний пасажирський аеропорт, який розташований на околиці міста Аль-Айн (ОАЕ). Один з двох міжнародних аеропортів в еміраті Абу-Дабі.
Космічний корабель Virgin Galactic SpaceShipTwo VSS Unity вже зробив два успішні випробувальні польоти – один у грудні 2018 року, а інший в лютому цього року.
За матеріалами: ТСН
Поділитися новиною
Також за темою
Meta звільняє 600 працівників з відділу штучного інтелекту
Які європейські країни витратили найбільше грошей на допомогу українським біженцям (інфографіка)
ТОП-3 іспанські міста, де багато скарг від туристів
У Луврі оцінили збитки після пограбування у 88 млн євро
Тарифи Трампа спричинили $35 млрд збитків глобальним компаніям
Бирка на валізі: експерт з подорожей попередив, що не треба вказувати
