Держбанки закінчили 3 квартал з рекордним прибутком


Держбанки закінчили 3 квартал з рекордним прибутком

Державні банки у ІІІ кварталі 2019 року отримали понад 30 млрд грн прибутку, що вдвічі більше, ніж за весь минулий рік.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

“За підсумками третього кварталу 2019 року банки державного сектору отримали прибуток понад 30 млрд грн, що вдвічі більше, ніж прибуток державних банків за весь минулий рік”, – йдеться у повідомленні.

Станом на 1 жовтня 2019 року прибуток державних банків становив 62,5% прибутку всього банківського сектору. При цьому більше половини усього прибутку банків сформувало АТ КБ «ПриватБанк» – 27 млрд грн.

У ІІІ кварталі продовжилася тенденція активного зростання споживчого кредитування, яке через високий попит залишається одним із найдохідніших джерел для банків. Обсяг кредитів фізичних осіб у банках державного сектору в третьому кварталі збільшився більше, ніж на 3 млрд грн, або на 6,5%, що в свою чергу позитивно вплинуло на якість кредитного портфеля.

У міністерстві зазначають, що третій квартал також характеризувався суттєвим зростанням депозитів корпоративного сектору, обсяг яких порівняно з 1 липня 2019 зріс на 15 млрд грн.

Finance.ua запустив сервіс, за допомогою якого кожен читач нашого порталу зможе перевіряти свій кредитний рейтинг абсолютно безкоштовно.

Дізнатися свій кредитний рейтинг

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua