Які порушення ПДР буде розпізнавати система відеофіксації (інфографіка) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Які порушення ПДР буде розпізнавати система відеофіксації (інфографіка)

Технології&Авто
5583
Міністерство внутрішніх справ України заявило, що підготовка до запуску автоматичної системи фото- і відеофіксації порушень ПДР на дорогах вийшла на фінішну пряму. Орієнтовні терміни запуску – кінець весни, потім кінець поточного року.
Заступник глави МВС Антон Геращенко перерахував, які саме порушення ПДР буде фіксувати система автоматичної відеофіксації.
На першому етапі запуску автоматичної відеофіксації порушень на дорогах України система буде розпізнавати порушення швидкісного режиму. При цьому водії зможуть отримати SMS-оповіщення про перевищення швидкості на свій смартфон в разі реєстрації в «Електронному кабінеті водія».
Система буде фіксувати такі порушення:
  • перетин подвійної осьової;
  • проїзд на заборонний сигнал світлофора;
  • використання смуги громадського транспорту і т.д.

Картки для водіїв

«Спершу ця система працюватиме на перевищення швидкості. Після того програмне забезпечення дозволяє фіксувати проїзд по подвійній суцільній лінії, проїзд на червоне світло світлофора, і ще буде опція – це порушення правил, наприклад проїзд по захищеній смузі громадського транспорту», – розповів подробиці чиновник.
Також в МВС працюють над автоматичним розпізнаванням автомобілів, припаркованих з порушеннями.
Які порушення ПДР буде розпізнавати система відеофіксації (інфографіка)
У МВС розрахували, що для початку роботи системи необхідно встановити 1776 камер, з яких 1187 камер на дорогах населених пунктів і 589 камер на дорогах державного значення. До встановлення камер фото- і відеофіксації в МВС хочуть залучити органи місцевої влади, також власників автомобільних доріг.
За матеріалами:
НВ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас