ПУМБ випустив картку в польських злотих — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПУМБ випустив картку в польських злотих

Кредит&Депозит
155
З початку листопада Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує клієнтам відкривати розрахункові рахунки у польських злотих. До рахунку клієнту відкриваються безкоштовно дві дебетові «всеКАРТИ» в злотих типу MC World debit чи VISA Rewards (іменна та неіменна або дві іменні).
Картка ідеально підійде тим українцям, хто часто подорожує в Польщу або ж має рідних, які працюють чи навчаються там. Наприклад, батьки, чия дитина навчається в Польщі, можуть відкрити рахунок в злотих, одну картку залишити собі, іншу – віддати дитині. Обидва власники картки матимуть доступ до коштів на рахунку. Щоб контролювати витрати, батькам можна встановити місячний ліміт на використання коштів на кожну з карток. Ліміт у будь-який час можна змінити прямо в онлайн-банкінгу ПУМБ Online. Натомість, батьки будуть впевнені, що у їхньої дитини завжди буде доступ до грошей.
«Ми випустили «всеКАРТУ» в злотих спеціально для тих наших клієнтів, діти яких навчаються за кордоном, зокрема в Польщі. Якщо розраховуватися карткою, комісії за транзакції чи конвертацію немає. Якщо знімати готівку – комісія буде мінімальна. Я сам тато, тому прекрасно розумію, що для батьків, діти яких навчаються далеко від дому, та ще й в іншій країні, «всеКАРТА» – значно більше, ніж платіжний інструмент. Це спосіб піклуватися про дитину, навіть якщо вона далеко», – прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.
Зняття готівки з картки в банкоматах за кордоном обійдеться 1,5% + еквівалент 4USD. Знімати кошти зі «всеКАРТИ» можна також і в українських банкоматах – клієнт отримає суму в гривневому еквіваленті. Послуга безкоштовна в усіх банкоматах України.
Картка в злотих зберегла всі переваги «всеКАРТИ»: поповнити карту онлайн чи в касі банку можна безкоштовно. Отримання коштів через касу не більше двох разів на місяць загальною сумою 500 тис грн в еквіваленті – також без комісії. Зняття коштів, що перевищують півмільйона в еквіваленті або ж зняття в касах інших банків – усього 1,5% від суми. Комісія за відкриття та обслуговування картки відсутня.
Для преміальних пакетів «Black Platinum» та «Premier» нової лінійки також додається можливість відкрити валютний рахунок у PLN.
Придбати чи обміняти польські злоті на гривні можна в усіх касах ПУМБ.
За матеріалами:
ПУМБ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас