Влада Харкова викупила нерухомість у 90% власників у зоні будівництва метро


Влада Харкова викупила нерухомість у 90% власників у зоні будівництва метро

Влада Харкова викупила нерухомість у 131 зі 144 юридичних і фізичних осіб, які володіють об’єктами в зоні будівництва метро від ст. м. “Метробудівників” до ст. м. “Одеська”.

Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради з посиланням на директора департаменту реєстрації Олега Дробота.

“За результатами переговорів 131 власник, або 90%, уклали на добровільних засадах угоди з міською радою, яка стала власником цих об’єктів. На викуп і супровідні витрати, пов’язані з правомочними діями, витратами на переїзд тощо, з міського бюджету було витрачено майже 145 млн грн”, – ідеться в повідомленні.

За словами Дробота, понад 100 власників (80%) купили інші об’єкти нерухомості.

Наразі мерія судиться з 13 власниками, які не згодні з запропонованою викупною ціною. Як повідомив Дробот, є об’єкти житлової нерухомості, де ціна розходиться в 100 тис. грн, а є власники комерційної нерухомості, які хочуть отримати вдвічі більше. Експертизи зі встановлення вартості цих об’єктів наразі виконує Харківський НДІ судових експертиз ім. Бокаріуса.

Директор департаменту також наголосив, що будівництво нових станцій метро розпочнеться не раніше, ніж буде викуплено всі об’єкти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua