Рада дозволила в рекламі порівнювати товари з конкурентами


Рада дозволила в рекламі порівнювати товари з конкурентами

Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект, який дозволяє використовувати в Україні порівняльну рекламу – ініціатива покликана гармонізувати законодавство в сфері порівняльної реклами з правом Європейського Союзу.

За відповідний законопроект проголосували 326 депутатів.

За словами авторів, документ спрямований на адаптацію законодавства України до норм ЄС у сфері порівняльної реклами.

Відзначається, що в рекламі дозволять використовувати зображення, посилання на товар, торгові марки, під якими випускається інший товар. Крім цього, можна буде згадувати комерційне найменування конкурентів, з яким порівнюють продукцію.

Порівнювати між собою дозволять подібні товари, використовувані за однаковими потребами. У рекламі також допускають можливість порівнювати лікарські засоби, медичні вироби, методи профілактики, діагностики, лікування і реабілітації.

Водночас, забороняється в рекламі вводити споживачів в оману і діяти недобросовісно щодо конкурентів. Відповідальність за неправомірне порівняння в рекламі несе рекламодавець.

Законопроект повинні підписати голова Верховної Ради Дмитро Разумков і президент Володимир Зеленський. Закон набирає чинності наступного дня після його опублікування

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua