574
Де в Києві з'являться "розумні" ліхтарі
— Казна та Політика
У Києві триває капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення. В її рамках проходить заміна ртутних і натрієвих світильників на світлодіодні.
Про це повідомляє “Київміськсвітло”.
Зокрема, зараз заміна ліхтарів проходить на таких магістралях:
- проспект Перемоги;
- проспект Григоренка;
- Харківське шосе;
- розв’язка біля метро “Славутич” і “Осокорки”;
- розв’язка біля метро “Позняки” і “Харківська”;
- вулиця Попудренка;
- вулиця Драгоманова;
- вулиця Зодчих;
- вулиця Лісова;
- вулиця Саперно-Слобідська.
Також в місті запрацювала нова смарт-система, яка відповідає за управління, автоматично діагностує нове освітлення і швидко обчислює проблемні місця в мережах зовнішнього освітлення.
“Ця система дозволяє економити робочий час і бюджетні кошти Києва. За 9 місяців нашому підприємству вдалося зекономити 12 млн. грн”, – повідомив директор КП “Київміськсвітло” Володимир Круценко.
Як повідомлялося, вуличне освітлення в Дарницькому, Голосіївському, Дніпровському та Солом’янському районах столиці обіцяють привести в порядок. На думку влади, зовнішнє освітлення тут застаріле, вимагає термінового ремонту, а на деяких об’єктах його взагалі немає.
За матеріалами: Сьогодні
Поділитися новиною
Також за темою
У 1,5 раза більше, ніж до початку повномасштабної: скільки туристичного збору сплатили ФОПи та компанії
В НБУ повідомили, як зміниться 100-гривнева купюра
МВФ затвердив нову програму для України на $8,1 млрд: коли надійде перший транш
Кабмін скасував частину дозволів для бізнесу
Скільки українців нині підтримують вступ до ЄС — опитування
«Зроблено в Україні» забезпечило 226 млрд грн додаткового ВВП
