Японія перетворить Фукусіму на центр відновлюваної енергетики — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Японія перетворить Фукусіму на центр відновлюваної енергетики

7
Японія планує перетворити префектуру Фукусіма, що серйозно постраждала внаслідок аварії на АЕС “Фукусіма-1” (“Фукусіма-Даїті”) у 2011 році, на центр відновлюваної енергетики.
Влада країни готує проект обсягом 300 млрд єн ($2,75 млрд), що передбачає будівництво на території префектури 11 сонячних електростанцій і 10 вітропарків сукупною потужністю 600 МВт електроенергії.
Будівництво першої сонячної електростанції розпочнеться в січні 2020 року, спорудження всіх об’єктів планується завершити до березня 2024 року, повідомляє агентство Bloomberg.
Уряд Японії надасть субсидії розміром 30 млрд єн на реалізацію цього проекту, Development Bank of Japan та Mizuho Bank планують забезпечити фінансування, пише газета Nikkei.
Будівництво сонячних і вітроелектростанцій на території, забрудненій радіацією після аварії на АЕС, допоможе оживити регіон, зазначає Масасі Такеучі, що відповідає за енергетику в уряді префектури Фукусіма.
За його словами, перша сонячна електростанція потужністю 20 МВт буде побудована в місті Мінамісома в північній частині префектури Фукусіма.
Аварія на АЕС “Фукусіма-1” сталася внаслідок руйнівного землетрусу і зумовленого ним цунамі в березні 2011 року.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас