Мільярдери вперше за п'ять років почали бідніти


Мільярдери вперше за п'ять років почали бідніти

Аналітики UBS і PwC підрахували, що загальний статок багатіїв, за підсумками минулого року, становить $8,5 трлн.

Про це йдеться у доповіді Billionaires Report-2019, підготовленій експертами UBS і PwC.

Читайте також: Forbes повідомив, хто обійшов Білла Гейтса у списку найбагатших людей світу

У 2018 року сукупний статок доларових мільярдерів світу після п’яти років безперервного зростання скоротився на $388 млрд – до $8,5 трлн.

Уточнюється, що різкий спад спостерігається в Китаї і в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

“Бум мільярдерів зазнав природну корекцію. Сильний долар в поєднанні з невизначеністю на фондових ринках в умовах складної геополітичної обстановки створили умови”, – заявив глава відділу по роботі з клієнтами в UBS Йозеф Cтадлер.

Кількість жінок-мільярдерів зросла на 46% за п’ять років, чоловіків – на 39%. Станом на сьогодні налічується 233 жінки-мільярдера в порівнянні з 160 в 2013 році. В Азії більше половини (57%) жінок-мільярдерів заробили свої статки самі.

Сукупні статки мільярдерів в Китаї скоротилися на 12,3% в доларовому вираженні на тлі падіння фондових ринків і слабкої валюти, а також у зв’язку з тим, що зростання другої за величиною економіки світу сповільнилося до найнижчого рівня майже за три десятиріччя.

У Північній і Південній Америці за станом на кінець 2018 року налічувалося 749 мільярдерів – зростання на 4,8% в порівнянні з 2017-м.

У регіоні EMEA (Європа, в тому числі Росія, Близький Схід і Африка) сукупний статок мільярдерів скоротився майже на 6,8% – до $2,4 трлн. Кількість мільярдерів тільки в Європі скоротилася на 4,9% – до 598 осіб. Кількість мільярдерів в регіоні APAC (Азіатсько-Тихоокеанський регіон) впала на 7,4% – до 754 осіб в 2018 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua