Boeing інвестує $1 млрд в глобальну діяльність з покращення безпеки – Reuters


Boeing інвестує $1 млрд в глобальну діяльність з покращення безпеки – Reuters

Американська компанія Boeing Co планує початкові інвестиції в розмірі близько $1 млрд в проект з покращення авіаційної безпеки по всьому світу.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

Читайте також: Boeing 737 MAX відновить польоти не раніше 2020 року – WSJ

Деталі ініціативи під назвою «Глобальна авіаційна безпека» залишаються невідомими через те, що основна увага зараз зосереджена на затримці відновлення експлуатації 737 Max.

Але, за даними джерел, як тільки літак буде знову введений в експлуатацію, Boeing представить пілотний проект з довгостроковї ініціативи зниження ризиків.

Виробник літаків намагається відновити довіру і співпрацю з авіакомпаніями, пасажирами і регуляторами по всьому світу після того, як у двох авіакатастрофах за участю 737 MAX загинули 346 осіб. Після цього більшість авіаперевізників світу відмовилися від експлуатації цієї моделі Boeing.

Проект з безпеки, як пише видання, передбачає серед іншого покращення авіаційної інфраструктури, в тому числі систем повітряного руху і імітації польоту, і створення системи обміну даними про конструкції літаків зі світовими регуляторами.

Також Boeing виплатить понад 8 млрд у вигляді компенсації авіакомпаніям за затримку поставок літаків і зниження виробництва, пов’язане з відмовою в експлуатації 737 MAX.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua