ArcelorMittal вклав в АМКР $4,4 млрд


ArcelorMittal вклав в АМКР $4,4 млрд

Найбільша сталеливарна компанія ArcelorMittal вклала в Криворізький гірничо-металургійний комбінат “ArcelorMittal Кривий Ріг” (АМКР, Дніпропетровська обл.) Після його придбання $4,4 млрд, а в найближчі п’ять років інвестує ще $1,8 млрд.

Про це повідомив заступник генерального директора АМКР з металургійного виробництва Олександр Іванов на зустрічі з генеральним консулом ФРН у Донецьку (з тимчасовим розміщенням в Дніпрі) Штефаном Кайлем.

Читайте також: ArcelorMittal направив на дивіденди майже 11 млрд грн з прибутку АМКР

“Компанія ArcelorMittal інвестувала в купівлю підприємства $4,8 млрд, а в модернізацію виробництва – $4,4 млрд. Ще $1,8 млрд будуть вкладені в найближчі п’ять років”, – заявив Іванов.

При цьому він зазначив, що підприємство робить особливу ставку на зміни в агломераційному виробництві, на яке припадає близько 70% викидів в атмосферу.

“Ми змінили початкове рішення і замість реконструкції аглофабрики вирішили побудувати фабрику огрудкування, що дозволить нам знизити викиди не на 38%, а на 54%. Іншими словами, ми вибрали кращий екологічний проект і залучили з цією метою кредит Європейського банку реконструкції та розвитку на EUR350 млн”, – повідомив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua