Регіональні відділення банку відзначили всесвітній день заощаджень


Протягом місяця у головному офісі АТ “МЕГАБАНК” та його регіональних відділеннях проходили заходи, приурочені всесвітньому дню заощаджень.

Так Полтавське центральне регіональне відділення 29 жовтня провело у своїх стінах відкриту лекцію для студентів третього курсу спеціальності “фінанси, банківська справа та страхування” Полтавського університету економіки і торгівлі.

Керівник роздрібного бізнесу Полтавського ЦРВ Олександр Коломієць презентував слухачам лекції історію створення МЕГАБАНКУ, розповів про банківські інструменти накопичування грошей, зокрема, про сучасні вітчизняні послуги депозитного ринку, а ще про цінні папери і криптовалюти.

Як відзначили у виші, “справжнім сюрпризом для студентів була інформація щодо можливостей майбутнього працевлаштування, навчання та стажування в банку”.

Власне, у сам день заощаджень, 31 жовтня, представник Сумського ЦРВ завітав до Сумського коледжу економіки і торгівлі. Там керівник роздрібного бізнесу Олексій Басенко провів лекцію “Значення заощаджень в житті кожного. Найефективніші методи заощадження та збереження коштів сьогодні” для другокурсників економічного факультету, які навчаються за спеціальністю “фінанси”.

Під час лекцій, за словами керівників регіональних відділень банку, студенти брали активну участь в обговоренні тем, ставили запитання, ділилися своїми думками, тому найактивніші хлопці та дівчата отримали від “МЕГАБАНКУ” спеціальні подарунки.

В Україні заходи до всесвітнього дня заощадження розпочалися 1 жовтня, а завершилися традиційним масштабним родинним святом, яке відбулося 2 листопада в рамках фестивалю Ulichnaya eda на Арт-заводі Платформа у Києві. Представники МЕГЕБАНКУ у Києві також взяли участь у ньому.

Довідка. Всесвітній день заощаджень відзначають щорічно 31 жовтня ось уже 95 років (ініціатива зародилася у Мілані у 1924-му). Україна долучилася до цього у 2011-му. Мета Дня заощаджень – стимулювання розвитку ідей економії грошей та накопичення заощаджень.

У рамках відзначення Дня заощаджень банки-учасники цієї ініціативи виводять на ринок нові депозитні продукти, готують акції, надають консультації. Крім того – проводять відкриті дні, зокрема, для юних клієнтів, підвищуючи їх фінансову грамотність і формуючи культуру заощаджень змалку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Мегабанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua