Кабмін створив комісію із захисту бізнесу на чолі з Гончаруком


Кабмін створив комісію із захисту бізнесу на чолі з Гончаруком

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук очолив комісію із захисту бізнесу, створену постановою Кабінету міністрів від 16 жовтня.

Як йдеться в положенні комісії, опублікованому на урядовому порталі, до її складу, крім глави Кабміну, увійшли радник прем’єр-міністра, заступники міністрів різних міністерств (юстиції, розвитку економіки, внутрішніх справ), бізнес-омбудсмен, секретар Національної інвестиційної ради, заступники голови СБУ і директора Національного антикорупційного бюро, заступник директора Державного бюро розслідувань.

«Комісія створена з метою поліпшення бізнес-клімату в Україні та створення умов для залучення інвестицій, в тому числі іноземних, шляхом захисту бізнесу від незаконних посягань з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права, їх посадових і службових осіб, інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, осіб, прирівняних до них, недопущення перешкоджання законній діяльності суб’єктів підприємницької діяльності», – сказано в постанові.

2 вересня Гончарук заявив, що завданням нового уряду є зростання української економіки як мінімум на 40% за п’ять років.

За його словами, для забезпечення завдання Кабміну щодо збільшення економічного зростання в найближчі п’ять років, ВВП України в 2020 році має зрости на 5%, а в 2021-2024 роках – збільшуватися як мінімум на 7% за рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua