Столичні будівельники вже виконали з початку року робіт майже на 27 млрд грн


Столичні будівельники вже виконали з початку року робіт майже на 27 млрд грн

Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами Києва в січні-вересні 2019 року склав 26,9 млрд грн. Про це повідомляє головне управління статистики в Києві.

Окремо обсяг робіт зі зведення будинків становить 16,8 млрд грн, з них на житлові будівлі припадає 9 млрд грн, а на нежитлові – 7,7 млрд грн.

Індекс будівельної продукції в січні-вересні 2019 року порівняно з січнем-вереснем 2018 року склав 124,8%.

Нагадаємо, найбільший столичний забудовник “Київміськбуд” повідомив, що зараз на стадії будівництва перебувають 66 будинків, а це 15 тисяч квартир. Крім того, цього року планується запуск ще 4 проектів.

“Пусковою програмою на цей рік плануємо введення в експлуатацію в Києві близько 500 тис. кв. м. Це 23 будинки на 6 тис. квартир. А також 60 тис. квадратних метрів нежитлових приміщень. Загальний будівельний заділ компанії складає 70 проектів – 1,9 млн кв. м нерухомості на різних стадіях готовності”, – зазначив голова правління – президент Ігор Кушнір.

Він також нагадав, що завдяки зростанню активів компанії розпочато будівництво нових масштабних проектів. Це ЖК “Урлівська-1”, ЖК “Урлівська-2”, ЖК “Італійський квартал”, ЖК “Медовий-1” і “Медовий-2”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua