S&P Global Ratings присвоїло АТ «БАНК АЛЬЯНС» високі кредитні рейтинги «В-/В» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

S&P Global Ratings присвоїло АТ «БАНК АЛЬЯНС» високі кредитні рейтинги «В-/В»

Фондовий ринок
290
25 жовтня 2019 року міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings присвоїло українському АТ «БАНК АЛЬЯНС» довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги емітента на рівні «В-/В». Прогноз по рейтингах — «Стабільний».
«Агентство Standard&Poor’s входить в трійку найвпливовіших міжнародних рейтингових агентств, і їх позитивна оцінка діяльності «БАНК АЛЬЯНС» є значущою подією для нас. Підтвердження позицій банку є позитивним сигналом для наших клієнтів, партнерів та інших стейкхолдерів», — зазначає Юлія Фролова, Голова Правління «БАНК АЛЬЯНС».
Згідно з повідомленням агентства, в «Банку Альянс» набагато менше проблемних кредитів, ніж в середньому по українській банківській системі, а також банк має адекватну подушку ліквідності. АТ «БАНК АЛЬЯНС» – нішевий гравець і спеціалізується на обслуговуванні корпоративного сегмента (підприємств малого та середнього бізнесу), і за прогнозами S&P Global в 2020 році продовжить демонструвати швидке зростання, хоча і здійснюваний з дуже низької бази. Банк займає 31-е місце в українському банківському секторі за розміром активів серед 76 банків, що мають ліцензії: за даними на 30 вересня 2019 року, вартість його активів становила 2 912 млн грн (близько 122 млн дол.), Позабалансові зобов’язання — близько 2 500 млн грн, ринкова частка — 0,2%.
Кредитний портфель банку характеризується концентрацією на оптових торгових компаніях, що продають головним чином хімічну продукцію, газ і споживчі товари, а також на компаніях, що надають транспортні послуги, зокрема, у напрямку авіаперевезень, а також компаніях, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.
Як позитивний чинник, здатного вплинути на якість активів в майбутньому, S&P Global відзначає короткі терміни погашення кредитів. Так, залишився термін погашення 74% кредитів не перевищує одного року. Крім того, 31% кредитів, номінованих в іноземній валюті, видані головним чином компаніям, які отримують валютну виручку. Варто зазначити, що показники проблемної заборгованості за документарними операціями, як і по кредитному портфелю, залишаються на вкрай низькому рівні — менше 1%.
«Співпраця з міжнародними інститутами є невід’ємною частиною стратегії розвитку банку на 2019-2020 рр. Наявність міжнародного кредитного рейтингу безумовно дозволить підвищити рівень довіри до Банку і, відповідно, розширити перелік вже існуючих міжнародних партнерів. На сьогодні Банк вже бере активну участь в ряді кредитних програм. Найбільш пріоритетними є проекти, спрямовані на підтримку розвитку приватного сектора економіки (проектів малого бізнесу), кредитних програм в агросекторі, а також проектів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проекти з енергоефективності», — коментує Юлія Фролова.
За матеріалами:
Альянс Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас