У фінансовому боті WayForPay_Bot можливо створити магазин та приймати онлайн-платежі від клієнтів через месенджери


Платіжний сервіс WayForPay додав можливість реєстрації в сервісі через месенджери для прийому онлайн платежів.

Створити свій магазин для прийому платежів можна за допомогою WayForPay_bot в Viber, Telegram або Facebook Messenger. У боті, після авторизації досить ввести url сайту та email. Новий магазин буде знаходитись в режимі тестування.

У створеному магазині, за замовчуванням будуть підключені Google Pay, Apple Pay, оплата картками Visa/MasterCard, Приват24, термінали. Також, через особистий кабінет, можна підключити покупку частинами від monobank і миттєву розстрочку від Приватбанк.

Після активації магазину, через бот можна отримувати повідомлення про успішні та неуспішні платежі на сайті, щоденні звіти з продажів, виставляти рахунки (інвойси), формувати платіжні кнопки та QR-коди, перевіряти статус необхідного платежу та інші функції.

У WayForPay відзначили, що на сьогодні 57% платежів припадає на мобільні пристрої. Покупець здійснює повний цикл покупки зі свого смартфона, та очікування поки продавець виставить рахунок, діставшись до комп’ютера, або здійснить повернення коштів при скасуванні покупки, в сьогоднішніх реаліях – поганий тон та мінус до репутації магазину. Тому, в сервісі важливі функції по контролю та управлінню платежами поступово додаються в бот і мобільний додаток.

На сьогодні, фінансовий бот WayForPay_bot, використовують понад 4000 онлайн-підприємців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Wayforpay
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua