Мінінфраструктури розробляє проекти чотирьох концесійних доріг — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінінфраструктури розробляє проекти чотирьох концесійних доріг

Казна та Політика
560
Міністерство інфраструктури України розробляє проекти концесійних доріг M-06 Львів-Стрий, M-09 Львів-Тернопіль, lM-05 Київ-Біла Церква та M-10 Львів-Краковець.
Як повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час Першого інвестиційного форуму RE: think. Invest in Ukraine в Маріуполі у вівторок ввечері, відомство готує також пакет концесійних конкурсів в портах “Маріуполь”, “Бердянськ”, “Одеса” та поромного комплексу в порту “Чорноморськ”.
Крім того, за словами Криклія, міністерство допомагає місцевим громадам підготувати концесію аеропортів “Херсон”, “Чернівці”, “Запоріжжя” і термінал Cargo в аеропорту “Біла Церква”. Крім цього готуються концесійні проекти залізничних вокзалів Харкова, Дніпра, Хмельницького, Миколаєва та Чопа.
Як повідомлялося, в середині жовтня Мінінфраструктури погодило перелік залізничних вокзалів, які будуть аналізувати експерти Світового банку на предмет їх передачі в концесію, це стосується, зокрема, вокзалу в Харкові, Дніпрі, Вінниці, Запоріжжі, Івано-Франківську, Хмельницькому та Миколаєві.
У планах АТ “Укрзалізниця” (УЗ, Київ) здати перші вокзали в концесію вже в кінці 2020 року – на початку 2021 року.
На думку глави УЗ Євгена Кравцова, з одного боку, це допоможе залучити приватні інвестиції для реконструкції вокзальної інфраструктури, з іншого – залізниця матиме партнерів, які допоможуть розвинути процеси ефективного управління активами.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас