ФОПи ніхто не знищує - прем'єр-міністр


ФОПи ніхто не знищує - прем'єр-міністр

Кого стосуватиметься регулювання діяльності ФОПів, розповів прем’єр-міністр Олексій Гончарук в ефірі “Свободи слова” на ICTV.

Читайте також: Голова Мінекономіки пропонує скасувати ЄСВ

“Я не погоджуюся з тим, що хтось знищує ФОПи. Це спеціально насаджується окремими людьми і підіймається у певній площині, щоб ввести людей в оману. Держава не буде переслідувати, не вводитиме надважкі умови для малих ФОПів. Наша мета у тому, щоб великі й середні компанії припинили вдавати зграйки ФОПів”, – зазначив Гончарук.

Картки для зберігання грошей

Гончарук повідомив, що великі компанії повинні змінювати бізнес-модель і наймати людей офіційно.

Довідка Finance.ua

  • 20 вересня Верховна Рада ухвалила законопроекти 1053-1 і 1073 щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг, що передбачає застосування програмного забезпечення реєстраторів розрахункових операцій (РРО).
  • Президент відгукнувся на заклики представників малого бізнесу, які вийшли з протестами проти законів, що запроваджують електронний чек. Глава держави доручив запровадити мораторій на перевірки ФОПів на 2 роки.
  • Раніше повідомлялося про спрощення ліквідації «сплячих» ФОП. На сайті Верховної Ради зареєстровали законопроект № 2274 “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо повноважень з припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців”.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua