29 листопада в Києві відбудеться конференція FinRetail 2019


Це практична конференція і простір максимальних можливостей для представників різних напрямків бізнесу: фінанси, роздрібний бызнес і технології разом на одному майданчику.

Конференція пройде трьома тематичними сесіями:

1) Закони та їх наслідки. Спліт, РРО та Кешбек прийняті, які подальші кроки регулятора, що це означає для учасників ринку постачальників і споживачів фінансових послуг, загрози або нові можливості, які можуть бути підводні камені, чи є важелі впливу у бізнесу на майбутню нормативну базу – відкрита дискусія регулятора з лідерами ринку і профільними асоціаціями.

2) Взаємодія бізнесів від конкуренції до кооперації. Практичні кейси з розвитку небанківських екосистем і реалізації фінансових продуктів в Retail.

3) Маркетинг для практиків. Роль сервісу і клієнтоорієнтованого підходу, Лайфхак по завоюванню лояльних клієнтів, секретні стратегії продажів, мистецтво роботи з партнерськими мережами.

Серед спікерів: Директор Департаменту ліцензування НБУ – Олександр Бевз, Віце Президент, Керівник бізнесу Private Banking & Individual Banking Expobank CZ (Чехія) – Олексій Александров, Голова правління СК «Арсенал Страхування – Сергій Авдєєв, Генеральний менеджер, партнер Lugera Ukraine, автор книги« Діджитал Ера. Просто про цифрові технології»- Анастасія Шевченко, Керівник напрямку розвитку нових проектів компанії EVO -Олександр Лапко, Керівник бізнесу небанківських продуктів, ПриватБанк – Олексій Турівний, CEO Moneyveo – Альона Андронікова та інші.

Захід рекомендується відвідати: керівникам роздрібного бізнесу банків, страхових і мікрофінансових компаній, рітейлерам, що реалізують або цікавляться в реалізації фінансових продуктів, юридичним і консалтинговим компаніям.
Окрім насиченої інформаційної програми учасникам додається:

 • Доступ до презентацій всіх експертів конференції
 • Інтерактивна демо-зона
 • Розіграш подарунків від спонсорів, а також призи за активну участь
 • Повний фотозвіт з місця подій
 • Атмосферний нетворкінг і невимушена обстановка для налагодження ділових зв’язків
 • Смачна кава non-stop
 • Вишукана кухня, напої

Конференція пройде 29 листопада 2019 р. в новому конференц-залі Pochayna Event hall за адресою: Київ, проспект Степана Бандери, 23. Програма реєстрація і всі подробиці за посиланням.

Організатор заходу компанія BankOnline.

Захід проходить за підтримки асоціацій: банків НАБУ, фінансових компаній ВАФК, платіжних систем UAPS, страхових компаній УФC і ІТ-компаній – IT Ukraine Association; а також медіа-партнерів: Minfin.com.ua, Finance.ua, UaNews, PaySpaceMagazin, ФУЕТЕ.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua