Chrome OS 80 спростить завантаження додатків Android зі сторонніх джерел


Chrome OS 80 спростить завантаження додатків Android зі сторонніх джерел

Пристрої Chromebook можуть запускати додатки для Android, але в основному тільки з магазину Google Play. Якщо ж користувач хоче встановити щось зі сторонніх джерел, потрібно переключити пристрій в набагато менш безпечний режим розробника і/або запустити програми з прив’язаного смартфона. Однак версія Chrome OS 80 дозволить спростити цей процес.

За даними Google, Chrome OS 80 дозволить розробникам розгортати додатки безпосередньо на своїх власних пристроях Chromebook. Однак ця функція не дозволить кінцевим користувачам завантажувати Android-додатки. Технічно це зовсім не завантаження сторонніх додатків в традиційному сенсі завантаження і встановлення APK-файлу, а встановлення власного додатку з використанням інструментів розробника Google на тому ж Chromebook, на якому, ймовірно, його і було створено.

Це означає, що це не зовсім та довгоочікувана функція стороннього завантаження програм, про яку раніше йшлося під час проведення Google Android Dev Summit. Можливо, в майбутній версії Chrome OS з’явиться підтримка завантаження сторонніх додатків, але це буде не в Chrome OS 80.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua