З приватних рук хочуть забрати понад гектар землі на Трухановому острові — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

З приватних рук хочуть забрати понад гектар землі на Трухановому острові

Казна та Політика
631
Столична прокуратура вимагає повернути більш ніж 1 га землі на Трухановому острові та звільнити її від споруд. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури міста Києва.
“Прокуратура міста Києва у судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді земельну ділянку на Трухановому острові у Києві площею 1, 16 га та вартістю понад 25 млн грн”, – йдеться в повідомленні.
Так, прокуратурою міста Києва встановлено факт незаконного зайняття та використання юридичною особою вказаної земельної ділянки на Трухановому острові без відповідних правовстановлюючих документів на землю (рішення Київської міської ради, договору тощо).
Крім того, доступ до земельної ділянки обмежений, на земельній ділянці встановлений паркан та розміщено низку будівель та споруд, спеціалісти органів місцевого самоврядування на земельну ділянку не допускаються.
У зв’язку з цим, прокуратура міста звернулась до господарського суду з позовом про зобов’язання зазначеної юридичної особи повернути вказану земельну ділянку територіальній громаді, звільнивши від розміщеного на ній майна.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас