Кабмін затвердив докладні правила органічного виробництва — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін затвердив докладні правила органічного виробництва

Аграрний ринок
286
Кабінет Міністрів України 23 жовтня встановив детальні правила господарської діяльності у сфері органічного виробництва в Україні.
Про це йдеться в повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
Як зазначається, відповідна постанова сприятиме формуванню ефективної державної політики у сфері органічного виробництва в Україні.
«Урядова постанова встановлює детальні правила щодо органічного рослинництва, тваринництва (в тому числі, специфічні вимоги до органічного птахівництва та бджільництва), грибівництва, аквакультури, виробництва органічних морських водоростей, органічних харчових продуктів та кормів, заготівлі органічних об’єктів рослинного світу, а також особливості застосування винятків, ведення паралельного і одночасного виробництва, зберігання, перевезення та маркування окремих видів органічної продукції», — йдеться в повідомленні.
Ухвалення постанови, як пояснюють у міністерстві, має на меті забезпечити належне та ефективне функціонування ринку органічної продукції, а також створити прозорі умови ведення господарської діяльності у сфері виробництва та обігу органічних продуктів.
«Також нові правила ведення господарської діяльності у сфері органічного виробництва дозволять знизити рівень забруднення атмосферного повітря, води, земель синтетичними речовинами, в тому числі агрохімікатами, пестицидами, а також відходами тваринництва, сформувати якісні умови утримання певних видів тварин для задоволення їх поведінкових потреб», — уточнили в МінРЕТС.
За матеріалами:
AgroPortal.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас