У Windows з'явиться вбудований лічильник FPS


У Windows з'явиться вбудований лічильник FPS

Microsoft в новому оновленні додасть нативну підтримку лічильника FPS. Таке рішення дозволить геймерам зчитувати показник FPS в іграх без застосування стороннього програмного забезпечення. Зміни торкнуться інтерфейсу Game Bar, який можна викликати, натиснувши комбінацію клавіш Win+G. Також в Game Bar геймери зможуть швидко перевірити завантаженість процесора, відеокарти і оперативної пам’яті.

Microsoft стверджує, що нова версія Game Bar буде завантажуватися і встановлюватися автоматично, коли вийде зі статусу бета-тестування, але користувачі самі можуть перевірити наявність оновленої версії Game Bar в магазині Windows і завантажити її вручну. Для ручного встановлення Game Bar з магазину Windows участь у програмі Windows Insider не потрібна.

В оновленій версії Game Bar є можливість кастомізації інтерфейсу, є можливість змінити положення графіка, налаштувати прозорість панелі або обрати свій колір. Майбутнє оновлення диспетчера завдань заплановано на весну 2020 року. Воно буде включати в себе можливість моніторингу температури процесора і графічного ядра відеокарти. Також можна буде дізнатися, який тип накопичувача встановлений в системі. Змін в диспетчері завдань варто очікувати в наступному році, а лічильник FPS буде доступний всім через магазин Microsoft Store.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua