ТАС24 Бізнес видав понад 400 млн грн беззаставних кредитів малому та середньому бізнесу


У червні цього року ТАС24 Бізнес відзначив видачу першої тисячі швидких і легких беззаставних кредитів у 100% онлайн-форматі. За 4 місяці обсяг виданих беззаставних кредитів збільшився вдвічі і станом на сьогодні ТАС24 Бізнес прокредитував малий та середній бізнес на загальну суму понад 400 000 000 грн.

Найпопулярнішим беззаставним кредитом серед ФОП і юридичних осіб є Кредит на Розвиток Бізнесу, який видається на будь-які потреби терміном до 36 місяців з максимальними сумами 2 млн. грн для юридичних осіб і 500 тис. грн для ФОП. А для бізнесів, які потребують більших інвестицій, є можливість отримати до 25 млн. грн завдяки новому формату Кредиту на Розвиток Бізнесу із заставою.

До речі, якщо бізнес зростає навіть швидше, ніж очікували, кредит завжди можна повернути достроково без будь-яких додаткових комісій.

“Ми розуміємо, що доступне і легке беззаставне кредитування — це головна потреба малого та середнього бізнесу, у якого часто немає майна для застави. Саме тому прості та швидкі беззаставні кредити — основа стратегії розвитку нашого банку. Кредит на Розвиток Бізнесу ми створили спеціально з урахуванням всіх потреб МСБ: з простими прозорими тарифами, мінімальним пакетом документів, прийняттям рішень про видачу кредиту за 24 години та найголовніше — у 100% онлайн-форматі, без жодного візиту до відділень. І ринок відповів на нашу формулу ідеального кредиту високим попитом та швидким зростанням нашої клієнтської бази,” — коментує Олександр Ніколенко, керівник ТАС24 Бізнес, першого онлайн-банку для малого та середнього бізнесу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua