Укрзалізниця готується до запуску приватних залізничних перевізників до кінця 2019 року


Укрзалізниця готується до запуску приватних залізничних перевізників до кінця 2019 року

Підрозділи Укрзалізниці вже готуються до запровадження приватної тяги, адже перші пілотні проекти, передбачені Міністерством інфраструктури України, мають бути запроваджені до кінця 2019 року. Тож на часі – обговорення способів імплементації, часу і графіка впровадження приватної тяги на українських коліях.

Про це повідомив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, передає прес-служба компанії.

Читайте також: Укрзалізниця планує придбати локомотиви китайської компанії

«Наразі потрібно вирішувати, яку приватну тягу ми хочемо бачити на ринку, хто має бути перевізником. Потрібно визначити коло потенційних гравців на цьому ринку й те, які законодавчі акти для цього необхідно ухвалити», — зазначив Андрій Рязанцев.

Він також зауважив, що запровадження приватної тяги не дасть швидкого поліпшення в усіх напрямках діяльності Укрзалізниці. На його думку, потрібно визначити абсолютно нову систему координат та сформулювати чіткі та правильні підходи для роботи в нових умовах.

«Сьогодні Укрзалізниця, з одного боку, визначена державою як корпорація, що має забезпечити прибутки, а з іншого боку, — має передати частину своїх функцій іншим гравцям. Водночас ми маємо почути думку учасників ринку, які мають бажання та можливості взяти участь у запровадженні ринку приватної тяги на українській залізниці», — зазначив Андрій Рязанцев.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua