Україна збільшила експорт агропродукції майже на чверть - до $15,6 мільярда


Україна збільшила експорт агропродукції майже на чверть - до $15,6 мільярда

Експорт української агропромислової продукції в січні-вересні поточного року збільшився на 22% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 15,6 млрд дол., повідомила прес-служба асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ).

“За результатами дев’яти місяців поточного року, експорт продукції АПК з України склав 15,6 млрд дол., що на 22% більше, ніж за аналогічний період минулого року”, – сказано в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що імпорт продукції АПК в Україні за вказаний період досяг 3,9 млрд дол., що на 10% перевищує показник дев’яти місяців минулого року. За даними асоціації, в січні-вересні 2019 року частка агропродовольчої продукції в структурі загального експорту товарів з України склала 42,1% проти 37,1% торік, в той час як у структурі імпорту частка агропродукції склала 9,6%, що відповідає показникам минулого року. “Загалом, зовнішньоторговельний баланс агропродовольчої продукції України склав 11,7 млрд дол., що свідчить про те, що Україна є нетто-експортером цієї продукції”, – підкреслили в прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua