"Ми працюємо, щоб українці не відкладали реалізацію мрії на потім", - СЕО ФК Dinero Ілля Веселий


"Ми працюємо, щоб українці не відкладали реалізацію мрії на потім", - СЕО ФК Dinero Ілля Веселий

У жовтні 2019 р. фінансова компанія Dinero святкує два роки з початку роботи в Україні. У досить короткий термін її визнали лідером онлайн-продажів у галузі МФО за версією авторитетного порталу finance.ua і наразі посідає друге місце за запитами мікрокредитування у пошуковій системі Google. На думку керівництва компанії, такого динамічного зросту вдалось досягти завдяки втіленню кращих європейських практик на українському ринку.

Dinero є частиною великого європейського холдингу, який сприяє створенню прозорого фінансового ринку у нашій державі і надає швидку фінансову допомогу кожному, хто її потребує.

Тільки у вересні 2019 р обсяг виданих кредитів зріс удвічі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Кількість клієнтів станом на кінець вересня 2019 року збільшилася в три рази в порівнянні з кінцем вересня минулого року. Високий рівень довіри та лояльність позичальників (70% повторних звернень) призводять до постійного збільшення попиту на послуги Dinero. А це, в свою чергу – до розширення компанії: за 2 роки співробітників Dinero стало втричі більше, щомісяця з’являються нові представництва у різних містах України. Надалі компанія планує ще більше розвивати мережу інформаційно-консультаційних центрів.

У кейсі Dinero є кілька унікальних для ринку МФО пропозицій. Наприклад, компанія пропонує реальну можливість отримати першу позику без жодних відсотків та переплат, а для постійних клієнтів діють максимально лояльні та вигідні умови кредитування. Крім послуг мікрокредитування, Dinero майже кожен день надає можливості для додаткового заробітку: в соцмережах компанії постійно проводять акції різного масштабу, в яких серед підписників розігрують гаджети, гроші тощо.

Процес оформлення позики в Dinero є максимально спрощеним. Отримати гроші швидко й зручно можна за 5-10 хвилин на сайті dinero.ua. Клієнтів, які віддають перевагу особистому спілкуванню, зустрічають у інформаційно-консультаційних пунктах у Києві та регіонах. Покращити комунікацію допомогло і нещодавнє нововведення служби підтримки: тепер клієнти можуть звернутися за довідкою ще й у месенджерах – вайбері та телеграмі.

«Успіх компанії пояснюється тим, що Dinero знає і розуміє потреби споживача, його бажання отримати гроші швидко, без переплат і незручностей. Ми працюємо, щоб наші українці не відкладали реалізацію своїх цілей чи мрій «на потім», – коментує динамічний ріст бізнес-показників СЕО ФК Dinero Ілля Веселий. – Так у травні цьогоріч ми провели розіграш мільйону гривень для позичальників, де рандомно був обраний переможець – Владислав Кучеров і це не підставна особа, як зазвичай роблять організатори масштабних PR-компаній. Це реальна людина, глава молодої сім’ї, що мріяла про власне житло і мені приємно, що ФК Dinero наблизила їх до її реалізації». За словами СЕО, саме клієнтоорієнтованість компанії, її унікальні пропозиції, що спрямовані на швидку фінасову допомогу тим, хто її потребують сприяє лояьності клієнтів. Наприклад, цьогорічна акція «Всі позики безкоштовно» упродовж трьох місяців збільшила обсяг виданих кредитів практично втричі. Такого ще не було на ринку України. «Разом з тим прикро визнавати, що на ринку МФО є компанії, які працюють не офіційно і формують негативне ставлення до мікрокредитування вцілому. Dinero абсолютно чесно і прозоро веде діяльність на українському ринку, жодних переплат, нарахувань чи зайвих відсотків, берете позику – повертаєте вчасно і сплачуєте лише те, що отримали на карту, – пояснює І.Веселий. – Для нас важлива репутація нашої компанії, тому ми дотримуємося усіх законодавчих норм. Усі наші пропозиції лише у рамках законодавчого поля: «кредит під 0%», програма лояльності для клієнтів тощо». За його словами, сприяє росту клієнтської бази і активна маркетингова стратегія. Компанія і надалі вдосконалюватиме клієнтський сервіс, збільшуватиме можливість доступу послуг для кожного українця, незалежно його місця проживання чи поточного рівня матеріального доходу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua