DTEK Renewables планує дебютні "зелені" облігації — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

DTEK Renewables планує дебютні "зелені" облігації

Фондовий ринок
483
DTEK Renewables B.V. (“ДТЕК ВДЕ”) розглядає можливість випуску стандартних “зелених” облігацій, щоб залучити кошти на наявні та майбутні проекти у відновлюваній енергетиці, і вже пройшла попередню експертизу компанії Sustainalytics.
“Сума, що дорівнює чистим надходженням від “зелених” облігацій, буде використовуватися для фінансування та/або рефінансування, повністю або частково, прийнятних “зелених” проектів”, – йдеться в опублікованій компанією структурі зелених облігацій (Green Bond Framework).
У документі підкреслюється, що залучені кошти не будуть використовуватися для будь-якої діяльності, пов’язаної з вугіллям або викопним паливом.
Як повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” джерело на ринку, “ДТЕК ВДЕ” планує розмістити п’ятирічні “зелені” євробонди в євро. Організатори – Raiffeisen Bank International AG і “Ренесанс Капітал”, road show пройде в США і Європі, починаючи з 24 жовтня.
У документах на сайті компанії вказується, що всі залучені кошти будуть спрямовані на зазначені вище цілі, в тому числі для рефінансування раніше отриманих коштів від банків та акціонера, протягом двох років акціонерів, за останні два роки. Це має дозволити “ДТЕК ВДЕ” реалізувати план з розширення своїх встановлених потужностей наземних вітряних і сонячних енергоустановок до 1,9 ГВт в порівнянні з приблизно 0,95 ГВт, очікуваних на кінець цього року.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас