DTEK Renewables планує дебютні "зелені" облігації


DTEK Renewables планує дебютні "зелені" облігації

DTEK Renewables B.V. (“ДТЕК ВДЕ”) розглядає можливість випуску стандартних “зелених” облігацій, щоб залучити кошти на наявні та майбутні проекти у відновлюваній енергетиці, і вже пройшла попередню експертизу компанії Sustainalytics.

“Сума, що дорівнює чистим надходженням від “зелених” облігацій, буде використовуватися для фінансування та/або рефінансування, повністю або частково, прийнятних “зелених” проектів”, – йдеться в опублікованій компанією структурі зелених облігацій (Green Bond Framework).

У документі підкреслюється, що залучені кошти не будуть використовуватися для будь-якої діяльності, пов’язаної з вугіллям або викопним паливом.

Як повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” джерело на ринку, “ДТЕК ВДЕ” планує розмістити п’ятирічні “зелені” євробонди в євро. Організатори – Raiffeisen Bank International AG і “Ренесанс Капітал”, road show пройде в США і Європі, починаючи з 24 жовтня.

У документах на сайті компанії вказується, що всі залучені кошти будуть спрямовані на зазначені вище цілі, в тому числі для рефінансування раніше отриманих коштів від банків та акціонера, протягом двох років акціонерів, за останні два роки. Це має дозволити “ДТЕК ВДЕ” реалізувати план з розширення своїх встановлених потужностей наземних вітряних і сонячних енергоустановок до 1,9 ГВт в порівнянні з приблизно 0,95 ГВт, очікуваних на кінець цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua