Яких фахівців чекають в Польщі, Німеччині та Італії


Яких фахівців чекають в Польщі, Німеччині та Італії

Найчастіше українці шукають роботу в Польщі, Угорщині, Чехії. Це пов’язано з територіальною близькістю, подібним менталітетом. На другому місці – Німеччина, розповіла фахівець експертно-аналітичного центру “Хедхантер Україна” Юлія Дрожжина.

“За контрактом працює близько 40% українських заробітчан. У порівнянні з минулим роком стало менше тих, хто їздив на сезонну роботу. Переважно заробітчанам треба працювати 12 годин на день, 6 днів на тиждень. Іноді роботодавці пропонують безкоштовне житло. Зарплату обіцяють від $1 тисячі. У Чехії працівники за 8 місяців отримали $15 тисяч. Щоправда, працювати довелося у важких умовах”, – говорить експерт.

Додає, що за кордоном затребувані українські програмісти, виробничий, робочий і домашній персонал. Попитом користуються вітчизняні інженери.

“Якщо говоримо про Польщу, Чехію, то там більше чекають на робочий персонал. В Іспанії, Італії, Португалії роботу переважно пропонують домашньому персоналу в сфері готельно-ресторанного бізнесу. Активно українськими заробітчанами цікавиться Китай. Запрошує викладачів, тих же фахівців сфери готельно-ресторанного бізнесу”, – пояснює Юлія Дрожжина.

Додає, що українські програмісти за кордон їдуть не стільки через можливість більше заробляти, скільки хочуть кар’єрного зростання і нового досвіду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua