Новосад розповіла, де Україна братиме кошти на реформу шкільної освіти


Новосад розповіла, де Україна братиме кошти на реформу шкільної освіти

Міністр освіти і науки Ганна Новосад у ефірі Радіо НВ розповіла, скільки коштів знадобиться Україні на реформування освіти та які існують шляхи їх отримання.

Читайте також: У школах планують запровадити штрафи за прогули

«Нова українська школа, зміни в школі мають фінансову підтримку українського уряду. І завдяки децентралізації – з бюджетів українських громад. Якщо ми дивимося на бюджет наступного року, ми закладаємо кошти на впровадження змін у шкільній системі – це 1,4 млрд гривень», — повідомила Новосад.

За її словами, у січні відбудуться офіційні перемовини зі Світовим банком щодо інвестування у систему шкільної освіти в Україні.

«Він нам дасть великий кредит для впровадження цього. Тобто у нас будуть позабюджетні кошти. Це кредит, але це довгі дешеві кошти», — додала Новосад.

Вона також наголосила, що буде особисто працювати з урядом над системним фінансуванням впровадження Нової української школи у старшій ланці.

«Моя мета — закласти такі кошти у бюджетній декларації, яку ми будемо складати наступного року, щоб всі бачили, що те, що декларує міністерство і уряд, також має своє підтвердження у грошовому вимірі», — зазначила міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua