Renault погіршив прогноз виручки на 2019 рік


Renault погіршив прогноз виручки на 2019 рік

Французький автовиробник Renault погіршив прогноз виручки на 2019 рік, відзначивши “менш сприятливе, ніж очікувалося”, економічне середовище, а також “регулятивний контекст”, що вимагає збільшення витрат.

Згідно з новим прогнозом Renault, виручка компанії в цьому році знизиться на 3-4% в порівнянні з рівнем попереднього року. Раніше очікувалося, що показник буде близький до рівня 2018 року.

Прогноз операційної маржі на цей рік знижено Renault до 5% з 6%.

Операційний грошовий потік, ймовірно, буде позитивним у другому півріччі 2019 року, однак немає гарантій, що він буде позитивним за підсумками всього року, зазначається в прес-релізі Renault. Раніше автовиробник впевнено прогнозував позитивний грошовий потік за підсумками року.

У третьому кварталі поточного року виручка Renault склала 11,3 млрд євро в порівнянні з 11,5 млрд євро роком раніше, повідомила компанія. Виручка без урахування операцій “АвтоВАЗу” в минулому кварталі склала 9,7 млрд євро, опустившись на 3,9% в порівнянні з третім кварталом 2018 року.

Детальну звітність Renault за третій квартал буде оприлюднено 25 жовтня.

У прес-релізі автовиробника зазначається також, що нова команда керівників переоцінює середньострокові цільові показники стратегічного плану “Drive the Future”.

Раніше в цьому місяці рада директорів Renault прийняла рішення позбавити Тьєррі Боллоре постів головного виконавчого директора і президента компанії. Обов’язки гендиректора на тимчасовій основі перейшли до фінансового директора компанії Клотільда ​​Дельбе. Тимчасовим президентом компанії став голова ради директорів Жан-Домінік Сенар.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua