Борг Коломойського перед Приватбанком щодня зростає на 500 тисяч доларів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Борг Коломойського перед Приватбанком щодня зростає на 500 тисяч доларів

Фондовий ринок
2242
Сума позивних вимог Приватбанку до екс-власників Коломойського та Боголюбова, яку банк намагається відшкодувати у Високому суді Лондона, щодня зростає на 500 тисяч доларів.
Про це йдеться у прес-релізі за підсумками перемоги ПриватБанку в апеляційному суді Англії та Уельсу на рішення про невідповідність позовних вимог банку до колишніх власників юрисдикції цього суду.
“Основна сума позову банку в момент ініціювання становила 1,9 млрд доларів, надалі становила 2,6 млрд доларів та наразі становить близько 3 млрд доларів, з урахуванням процентів, що продовжують нараховуватися, у розмірі 500 тисяч доларів щоденно”, – йдеться у прес-релізі.
Зазначається, що до націоналізації з ПриватБанку кошти виводилися шляхом видачі кредитів підконтрольним Коломойському компаніям. За ці кошти компаніїї купували марганцеву руду, яблучний сік та інші товари “в нереальній кількості” за договорами , які були фіктивними.
Апеляційне рішення у справі ПриватБанку проти екс-власників у Лондоні містить 278 пунктів, кожен з яких ухвалено на користь банку.
Це рішення суду означає, що всесвітній арешт на активи Коломойського та Боголюбова зберігається: олігархам щотижня дозволено використовувати не більше 20 тисяч фунтів стерлінгів.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас