Суд у Латвії схвалив конфіскацію 30 млн доларів екс-чиновників часів Януковича


Суд у Латвії схвалив конфіскацію 30 млн доларів екс-чиновників часів Януковича

Латвійський суд ухвалив рішення, яким визнано злочинним походження коштів на суму понад 30 млн доларів США, які пов’язують з колишніми українськими високопосадовцями, та ухвалив рішення про їх конфіскацію.

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій прес-службою Генеральної прокуратури України, повідомляє УНН.

“Завдяки спільним зусиллям Генеральної прокуратури України та компетентних органів Латвійської Республіки латвійський суд ухвалив рішення, яким визнано злочинним походження коштів на суму понад 30 млн доларів США, які пов’язують з колишніми українськими високопосадовцями, та ухвалив рішення про їх конфіскацію”, – йдеться у повідомленні ГПУ.

Зазначені кошти на початку 2015 року були заарештовані за запитом Генеральної прокуратури України про надання правової допомоги.

“Питання повернення злочинних активів в Україну буде вирішуватися на міжурядовому рівні”, – додали у Генпрокуратурі.

Довідка Finance.ua:

  • Восени 2014 року генеральний прокурор України Віталій Ярема заявив, що у колишнього віце-прем’єра України Сергія Арбyзова в банках Латвії арештовано 49,3 млн доларів США, а у колишнього нардепа Юрія Іванющенка – 32 млн доларів та 72 млн швейцарських франків.
  • У 2016 році стало відомо, що Латвія стягнула у свій держбюджет 50 млн євро, які належали колишнім українським чиновникам.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua