Нобелівську премію з економіки присудили за боротьбу з бідністю


Нобелівську премію з економіки присудили за боротьбу з бідністю

Лауреатами Нобелівської премії з економіки стали Абхіджит Банерджі, Естер Дюфло і Майкл Кремер за експериментальний підхід у боротьбі з глобальною бідністю в світі.

Як повідомляється на сайті оргкомітету The Nobel Prize, Королівська шведська академія наук присудила премію Сверігеса Ріксбанка в понеділок, 14 жовтня.

«Дослідження, проведене лауреатами цього року, значно поліпшило нашу здатність боротися з глобальною бідністю. Всього за два десятиліття їхній новий підхід, заснований на експерименті, змінив економіку розвитку, яка зараз є процвітаючою галуззю досліджень», – йдеться в повідомленні комітета.

Как заявляють в Академії, економісти виробили новий підхід в пошуках найкращих способів боротьби з бідністю, зосередившись на окремих питаннях – таких, як поліпшення охорони здоров’я дітей або освіти.

«Прямим результатом їхніх досліджень стало те, що більш ніж п’ять мільйонів індійських дітей змогли скористатися ефективними програмами індивідуального навчання в школах. Інший приклад – великі субсидії на ініціативи з профілактики захворювань, введені в багатьох країнах», – йдеться в заяві.

Американка французького походження Естер Дюфло і американець індійського походження Абхіджит Банерджі представляють Массачусетський технологічний інститут (Кембридж, США), американець Майкл Кремер – Гарвардський університет, (Кембридж, США).

Дюфло стала другою жінкою і наймолодшою вченою, яка отримала Нобелівську премію з економіки.

Лауреати розділять між собою приз в розмірі $915,3.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua