Harley-Davidson призупинила виробництво електромотоциклів через проблеми із зарядкою — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Harley-Davidson призупинила виробництво електромотоциклів через проблеми із зарядкою

Фондовий ринок
253
Американська Harley-Davidson Inc. призупинила виробництво і поставки свого першого електричного мотоцикла в зв’язку з виявленням проблеми, що стосується обладнання для його зарядки.
В прес-релізі виробника мотоциклів йдеться, що він призупинив виробництво моделі LiveWire для проведення випробувань з метою виявити причину проблеми. Компанія не уточнила, коли відновиться виробництво.
При цьому в повідомленні Harley відзначається, що мотоцикли є безпечними для водіння. Компанія просить покупців і дилерів користуватися тільки професійними зарядними пристроями, доступними в дилерських центрах.
З самого початку власники LiveWire могли заряджати електромотоцикли від звичайної побутової розетки в будинку – цей процес займає близько 10 годин. На зарядних станціях в дилерських центрах Harley це можна зробити приблизно за годину.
Harley робить ставку на електромотоцикли в розрахунку на стимулювання продажів в США, на своєму ключовому ринку, тому призупинення виробництва являє для неї серйозну проблему, пише The Wall Street Journal. У липні компанія погіршила прогноз поставок мотоциклів і відзвітувала про слабкі квартальні результати.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас