В "Екополіс-ХТЗ" Ярославського з'явиться аграрний хаб


В "Екополіс-ХТЗ" Ярославського з'явиться аграрний хаб

Сьогодні в Харкові відкрився черговий агропромисловий форум Agroport.

Вперше він відбувся в “першій столиці” в 2015 році за сприяння групи DCH Олександра Ярославського та обласної влади, а також за підтримки та участі Всесвітньої продовольчої організації ООН (FAO). Відтоді проект розширив свої географічні рамки, обзавівся “філіями” у Львові та Херсоні, а в Харкові щорічно збирає в першій декаді жовтня учасників з усієї України. Агропорт-2019, за заявою його генерального менеджера Дмитра Титаренка, стане точкою відліку нового етапу в історії форуму.

“Майбутнє аграрної сфери безпосередньо лежить в площині інноваційних розробок. Тому сьогодні більш актуальний не формат періодичних експозицій і конференція, а постійно діючі дослідно-демонстраційні майданчики з науковою компонентою. Саме таким ми бачимо Agroport в наступні роки – передовим агроіндустріальним інноваційним парком”, – розповів Титаренко.

Група DCH Олександра Ярославського в особі компанії “Екополіс-ХТЗ” підтримала ініціативу команди Agroport.

Генеральний директор DCH Real Estate&Infrastructure Данило Владов підписав від імені DCH меморандум про стратегічну співпрацю інноваційного парку “Екополіс-ХТЗ” з майбутнім агроіндустріальним парком Agrihub від Agroport. Олександр Ярославський планує інвестувати в “Екополіс-ХТЗ” більше $1 мільярда протягом найближчих 10 років. В рамках інноваційного парку функціонуватимуть індустріальний, логістичний, комерційний, освітній і науковий кластери, до яких тепер додасться і агротехнологічний Agrihub.

“Нові економічні реалії та технологічний прогрес вимагає адекватних підходів і форматів комунікації сторін, зацікавлених у розвитку українського агропромислового комплексу. Тому ми вітаємо і підтримуємо ініціативу трансформувати Agroport в інноваційний агроіндустріальний парк. Свого часу Олександр Владиленович Ярославський і група DCH дали Харкову серйозний стимул для економічного розвитку, створивши інфраструктуру Євро-2012, включаючи сучасний харківський аеропорт. Зараз ми займаємося створенням екосистеми стимудювання інноваційної та інвестиційної активності на рідній Харківщині. Agroport в своїй харківській частині просто переїжджає з аеропорту на легендарний ХТЗ”, – зазначила Олена Дерев’янко, віце-президент DCH.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua