В "Екополіс-ХТЗ" Ярославського з'явиться аграрний хаб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В "Екополіс-ХТЗ" Ярославського з'явиться аграрний хаб

Аграрний ринок
272
Сьогодні в Харкові відкрився черговий агропромисловий форум Agroport.
Вперше він відбувся в “першій столиці” в 2015 році за сприяння групи DCH Олександра Ярославського та обласної влади, а також за підтримки та участі Всесвітньої продовольчої організації ООН (FAO). Відтоді проект розширив свої географічні рамки, обзавівся “філіями” у Львові та Херсоні, а в Харкові щорічно збирає в першій декаді жовтня учасників з усієї України. Агропорт-2019, за заявою його генерального менеджера Дмитра Титаренка, стане точкою відліку нового етапу в історії форуму.
“Майбутнє аграрної сфери безпосередньо лежить в площині інноваційних розробок. Тому сьогодні більш актуальний не формат періодичних експозицій і конференція, а постійно діючі дослідно-демонстраційні майданчики з науковою компонентою. Саме таким ми бачимо Agroport в наступні роки – передовим агроіндустріальним інноваційним парком”, – розповів Титаренко.
Група DCH Олександра Ярославського в особі компанії “Екополіс-ХТЗ” підтримала ініціативу команди Agroport.
В "Екополіс-ХТЗ" Ярославського з'явиться аграрний хаб
Генеральний директор DCH Real Estate&Infrastructure Данило Владов підписав від імені DCH меморандум про стратегічну співпрацю інноваційного парку “Екополіс-ХТЗ” з майбутнім агроіндустріальним парком Agrihub від Agroport. Олександр Ярославський планує інвестувати в “Екополіс-ХТЗ” більше $1 мільярда протягом найближчих 10 років. В рамках інноваційного парку функціонуватимуть індустріальний, логістичний, комерційний, освітній і науковий кластери, до яких тепер додасться і агротехнологічний Agrihub.
В "Екополіс-ХТЗ" Ярославського з'явиться аграрний хаб
“Нові економічні реалії та технологічний прогрес вимагає адекватних підходів і форматів комунікації сторін, зацікавлених у розвитку українського агропромислового комплексу. Тому ми вітаємо і підтримуємо ініціативу трансформувати Agroport в інноваційний агроіндустріальний парк. Свого часу Олександр Владиленович Ярославський і група DCH дали Харкову серйозний стимул для економічного розвитку, створивши інфраструктуру Євро-2012, включаючи сучасний харківський аеропорт. Зараз ми займаємося створенням екосистеми стимудювання інноваційної та інвестиційної активності на рідній Харківщині. Agroport в своїй харківській частині просто переїжджає з аеропорту на легендарний ХТЗ”, – зазначила Олена Дерев’янко, віце-президент DCH.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас