Програміст створив операційну систему для апокаліпсису


Програміст створив операційну систему для апокаліпсису

Розробник Вірджіл Дюпра представив нову операційну систему Collapse OS. На відміну від більшості сучасних аналогів, вона не може похвалитися дизайнерським інтерфейсом – зате вкрай невимоглива до заліза і створена, за словами її творця, на випадок апокаліпсису.

На думку програміста, в разі глобальної катастрофи вся сучасна електроніка та потужні комп’ютери будуть знищені – але люди, які володіють достатньою кількістю знань, зможуть створити власне залізо, сконструювавши комп’ютер з нуля. У плані системних вимог Collapse OS доволі невибаглива. Алгоритм її роботи передбачає повне індивідуальне складання, а в якості комплектуючих для роботи ОС можна використовувати компоненти, знайдені на постапокаліптичному звалищі.

Для запуску системи, за твердженням розробника, достатньо 8 КБ вільного дискового простору і 56 КБ оперативної пам’яті. Зарубитися в Fallout на такому ПК не вдасться – зате можна буде редагувати текстові документи і компілювати вихідні файли асемблера для широкого спектра мікроконтролерів і процесорів. Заявлена ​​і підтримка широкого спектру пристроїв зберігання. За словами Дюпра, в ситуації, коли людству доведеться буквально виживати, необхідність в такій «всеїдній ОС» буде неймовірно висока. З нагоди релізу операційної системи розробник виклав її у вільний доступ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua