Світовий банк попереджає про погіршення перспектив росту світової економіки


Світовий банк попереджає про погіршення перспектив росту світової економіки

Перспективи зростання світової економіки погіршуються на тлі невизначеності, пов’язаної з виходом Великобританії з ЄС, торгової напруженості і економічного спаду в Європі.

Про це попередив президент Світового банку Девід Малпасс, зазначається у повідомленні на сайті відомства.

Читайте також: Світовий банк: дохід на одну особу в Україні дуже низький

Під час свого виступу в Університеті Макгілла в Монреалі він допустив, що темпи зростання світової економіки цього року можуть бути нижчими за раніше прогнозовані 2,6%.

«Зростання глобальної економіки сповільнюється. У червні Всесвітній банк прогнозував, що світова економіка в 2019 році зросте на 2,6%, що стане найповільнішим зростанням за останні три роки, але зараз ми очікуємо, що воно може бути ще слабшим через Brexit, рецесії в Європі і невизначеність в торгівлі. Більш того, в багатьох країнах, що розвиваються, ріст інвестицій є надто повільним, щоб майбутні доходи могли рости значним чином», – зазначив Малпасс.

Глава Світового банку порекомендував країнам в умовах уповільнення зростання економіки проводити «чіткі структурні реформи», в тому числі посилювати верховенство права з тим, щоб приватні компанії могли конкурувати з державними підприємствами.

«Для багатьох держав це означатиме відкриття їх закритих і захищених ринків, забезпечення можливості ринковим силам визначати рівень цін і лібералізацію потоків капіталу», – заявив він, зазначивши, що це сприяло б залученню більшого обсягу інвестицій як іноземних, так і внутрішніх.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua