Скористайтеся святковими знижками від Райффайзен Банку Аваль на АЗК ОККО


Святковий осінній вікенд – гарна нагода запланувати приємну поїздку та скористатися привабливою пропозицією від Райффайзен Банку Аваль та ОККО.

У період з 11 по 14 жовтня 2019 року власники платіжних карток Visa Fishka або Visa Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль при розрахунках цими картками на касі АЗК ОККО отримують знижку балами*:

- 5 грн/л за бензин та ДП;

- 1,5 грн/л за газ.

Пропозиція не сумується з іншими знижками на АЗК.

Розраховуйтеся платіжною картою Visa FISHKA та завжди отримуйте більше!

*Акція проводиться в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (за винятком АР Крим та зони OOC) з 11.10.2019р. до 14.10.2019 р. Знижка від існуючих цін у розмірі 5 грн балами /1 л бензину, дизельного палива та 1,5 грн балами/ 1л газу з наявного на АЗК у місці проведення Акції асортименту нараховується балами на рахунок учасника у Програмі лояльності Fishka за увесь придбаний літраж при розрахунку за вказане пальне платіжною карткою Visa Fishka або Visa Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль. Знижка не сумується з будь-якими іншими знижками, які надаються у межах діючих на АЗК «ОККО» у місці проведення Акції пропозицій. Бали додаються до загального балансу рахунку учасника у Програмі лояльності Fishka та стають доступними до списання через 24 години після купівлі вказаного пального.

Деталі на myfishka.com або за номером гарячої лінії Fishka 0800505118.

Ліцензія НБУ №10 від 18.06.2018 р. Усі види банківських послуг. Умови надання банківських послуг регламентуються Райффайзен Банком Аваль. Усі деталі на aval.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua