Скористайтеся святковими знижками від Райффайзен Банку Аваль на АЗК ОККО — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Скористайтеся святковими знижками від Райффайзен Банку Аваль на АЗК ОККО

Особисті фінанси
82
Святковий осінній вікенд – гарна нагода запланувати приємну поїздку та скористатися привабливою пропозицією від Райффайзен Банку Аваль та ОККО.
У період з 11 по 14 жовтня 2019 року власники платіжних карток Visa Fishka або Visa Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль при розрахунках цими картками на касі АЗК ОККО отримують знижку балами*:
- 5 грн/л за бензин та ДП;
- 1,5 грн/л за газ.
Пропозиція не сумується з іншими знижками на АЗК.
Розраховуйтеся платіжною картою Visa FISHKA та завжди отримуйте більше!
*Акція проводиться в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (за винятком АР Крим та зони OOC) з 11.10.2019р. до 14.10.2019 р. Знижка від існуючих цін у розмірі 5 грн балами /1 л бензину, дизельного палива та 1,5 грн балами/ 1л газу з наявного на АЗК у місці проведення Акції асортименту нараховується балами на рахунок учасника у Програмі лояльності Fishka за увесь придбаний літраж при розрахунку за вказане пальне платіжною карткою Visa Fishka або Visa Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль. Знижка не сумується з будь-якими іншими знижками, які надаються у межах діючих на АЗК «ОККО» у місці проведення Акції пропозицій. Бали додаються до загального балансу рахунку учасника у Програмі лояльності Fishka та стають доступними до списання через 24 години після купівлі вказаного пального.
Деталі на myfishka.com або за номером гарячої лінії Fishka 0800505118.
Ліцензія НБУ №10 від 18.06.2018 р. Усі види банківських послуг. Умови надання банківських послуг регламентуються Райффайзен Банком Аваль. Усі деталі на aval.ua
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас