День фінансів, 4 жовтня: цифрові права за допомогою Привату, заробіток на онлайн-обміні, підбір кредиту через термінал


День фінансів, 4 жовтня: цифрові права за допомогою Привату, заробіток на онлайн-обміні, підбір кредиту через термінал

У п’ятницю, 4 жовтня. Як реагувати на падіння курсу, як заробити на обміні валюти онлайн і оформити кредит через термінал.

ПриватБанк і цифрові права. ПриватБанк підключився до запуску SmartID, цифрових водійських прав та студентських квитків. Завдяки нововведенню отримати електронний підпис можна буде за технологією SmartID, а студентський квиток буде в додатку на смартфоні.

Уряд і боротьба з бідністю. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповів, що кожен додатковий відсоток ВВП від реформ будуть витрачати на боротьбу з бідністю в пропорції 30/10. Тобто 30% витрат підуть на соціальне забезпечення і 70% витрат – на розвиток.

Підбір кредиту і платіжні термінали. Finance.ua продовжує розвивати і покращувати технологічні рішення для ваших потреб. Вже з жовтня, завдяки домовленості порталу з платіжною мережею City24, отримати вигідну кредитну пропозицію з індивідуальним і безкоштовним підбором від Finance.ua можна буде в 2500 терміналах Києва та області.

Зарплати і фінпотреби. Як показують результати опитування компанії Research & Branding Group, за умови роботи на одному робочому місці в середньому по країні фінансові потреби українців повністю задовольнив би рівень зарплати в 19 275 грн. Це вдвічі вище від реальної середньої заробітної плати, яка в серпні 2019 року становила 10 537 грн.

Що відбувається з курсом? В НБУ пояснюють, що переживати не варто. Коливання курсу гривні, що спостерігається останнім часом, є закономірним процесом, враховуючи політику гнучкого курсоутворення, що проводиться Національним банком України, заявив голова НБУ Яків Смолій. При цьому Смолій додав, що зараз в Україні є кілька сезонних факторів, які фундаментально впливають на курс гривні.

Онлайн-обмін валюти і заробіток. Торгувати валютою в Інтернеті – це не тільки зручно, але і прибутково. Виявляється, прибуток може бути більшим, ніж дохід за депозитом з високою процентною ставкою. Щоб заробляти на онлайн-обміні, рекомендуємо дотримуватися п’яти простих правил.

До речі, якщо хочете розуміти, що буде з курсом далі, подивіться 🎥 нове відео Валютна лихоманка: наслідки і що буде далі?

А якщо ви займаєтеся розвитком діджитал бізнесу, рекомендуємо відвідати Growth Marketing Stage. 🔥 16-17 жовтня хедлайнерами події стануть експерти компаній Philips, Johnson&Johnson, Preply, Skylum Software, Ajax Systems і 3D Hubs. Вони поділяться своїм досвідом у тому, як виховувати власну базу, утримувати наявних користувачів, виходити на нові ринки, оптимізувати воронку продажів. Більше про захід тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua