Уряд оприлюднив постанову про відтермінування штрафів для "єврономерів"


Уряд оприлюднив постанову про відтермінування штрафів для "єврономерів"

До 1 січня 2020 року власників авто на єврономерах не будуть штрафувати за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Текст постанови опубліковано на Урядовому порталі.

Читайте також: Штрафи за єврономери відкладено

Кабмін врегулював питання щодо митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться на територію України.

“Відповідно до Закону України від 12 вересня 2019 р. №73-IХ “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України” Кабінет міністрів України постановляє: Відновити дію Тимчасового порядку виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 1077 та постанови Кабінету міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 101 “Питання митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України””, – йдеться в документі.

Відновлений Тимчасовий порядок виконання митних формальностей діятиме до 1 січня 2020 року.

Законом України від 20 вересня 2019 р. № 73-IХ “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України” внесено зміни до Митного кодексу України, якими передбачено продовження до 31 грудня 2019 року включно дії перехідного періоду, в якому громадяни України без застосування до них адміністративних стягнень можуть оформити для вільного обігу автомобілі, які використовуються в Україні на іноземній реєстрації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua