НБУ затвердив призначення Олександра Писарука головою правління Райффайзен Банку Аваль


Правління Національного банку України 1 жовтня 2019 року прийняло рішення погодити Олександра Писарука на посаду голови правління АТ «Райффайзен Банк Аваль».

Із 3 жовтня 2019 року Олександр Писарук офіційно вступить на посаду голови правління.

Олександр Писарук має більш ніж 25 років досвіду роботи у банківський сфері. Посідав керівні посади в банках України та країн Центральної і Східної Європи. Із 2016 року працював у Міжнародному Валютному Фонді.

«Від нас багато очікують клієнти, і ми маємо амбітні плани, — відмітив Олександр Писарук, голова правління Райффайзен Банку Аваль. — Протягом останніх років Райффайзен Банк Аваль демонстрував високу дохідність та почав впровадження ефективних реформ, спрямованих на підвищення ефективності та задоволення очікувань клієнтів. Ми маємо продовжувати успішну трансформацію банку через удосконалення внутрішніх процесів, розвиток персоналу та застосування новітніх технологій із метою надання сучасних, якісних та зручних послуг клієнтам банку».

Райффайзен Банк Аваль займає провідну позицію та має відмінну репутацію на українському фінансовому ринку завдяки високому рівню довіри клієнтів та визначним фінансовим результатам, продемонстрованим в останні роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua