Cadogan продасть "Укрінвест Групі" свою "дочку" за $2,8 млн


Cadogan продасть "Укрінвест Групі" свою "дочку" за $2,8 млн

Британська нафтогазова компанія з активами в Україні Cadogan Petroleum досягла домовленості з “Укрінвест Груп” (Київ) щодо продажу своєї дочірньої компанії “Газвидобування” (Полтава) за $2,8 млн.

Про це повідомила Cadogan на сайті Лондонської фондової біржі.

Читайте також: НБУ продасть переданий в іпотеку нафтоперевальний комплекс

ТОВ “ПК Газвидобування” є однією з двох дочірніх компаній, які керівництво Cadogan активно намагалося продати останнім часом. “Газвидобування”, що базується на сході країни, не має ліцензій на розробку вуглеводневих ділянок, зазначено в повідомленні.

“Продаж ТОВ “Газвидобування” є частиною плану Cadogan щодо створення основи для зростання в Україні за допомогою розумного використання своїх грошових коштів та монетизації активів. Першим кроком до зростання нашого видобутку стало повторне введення в експлуатацію старих свердловин, що вимагає мінімального використання капіталу. Другим кроком став успіх на свердловині Блаж-10, продовження роботи по якій буде і далі фінансуватися значною мірою за рахунок продажу компанії “Газвидобування”, – цитується в повідомленні генеральний директор Cadogan Гвідо Мікелотті (Guido Michelotti).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua