До 2021 року сума інвестицій в UNIT.City складе €245 млн


До 2021 року загальна сума інвестицій в UNIT.City сягне €245 млн. Сам же інноваційний парк повинен збільшитися до 206 тис. кв.м та стати одним з найбільших в Європі.

На сьогодні в UNIT.City інвестовано близько €50 млн й побудовано 36 тис. кв.м інфраструктури. Відкрито три кампуси, коворкінг Chasopys.UNIT, безкоштовний спортивний комплекс та кілька кафе. До кінця поточного року ще €70 млн буде інвестовано в будівництво двох бізнес-кампусів та першої черги житлового району UNIT.Home. Загальна площа забудови складе 60 тис. кв. м.

У наступному році з інвестиціями в €125 млн планується почати будівництво 5 нових бізнес-корпусів, другої черги ЖК й середньої школи на 750 дітей. Планується, що площа цієї ділянки складе 110 тис. кв.м. Таким чином, до 2021 року буде зведена п’ята частина території інноваційного містечка.

«UNIT.City має інтегруватися у міжнародну інноваційну екосистему. Для цього ми готові активно інвестувати в проект, залучати до співпраці світових технологічних лідерів, взаємодіяти з глобальними фінансовими інституціями. Парк вийшов на новий рівень та є зрозумілим партнером для ключових гравців галузі», – зазначив засновник UFuture Василь Хмельницький.

За словами CEO UNIT.City Домініка Піоте, у 2020 році в парку будуть створені умови для комфортного розміщення 150 компаній-резидентів, а також для навчання понад 1200 студентів. У планах – налагодження партнерства з двома провідними університетами світу. Планується, що в наступному році в інноваційному містечку працюватиме 5 венчурних фондів, 8 лабораторій та 10 акселераторів. Топ-менеджер сподівається, що в найближчі роки в UNIT.City будуть проведені міжнародні заходи такого рівня, як Web Summit, IT Arena, CES та Davos.

«Моя мета – зробити так, щоб в 2025 році, коли буде побудовано 90% UNIT.City, світ цінував України вже не за аутсорс, а за високу якість інновацій, стартапів. Я хочу, щоб світ сприймав нашу екосистему як місце, де ідеї виростають у всесвітньо відомі компанії. Де з’являються мільярдні стартапи-єдинороги. Я хочу, щоб наступна Tesla або iPhone народилися саме тут, в UNIT.City», – зазначив Домінік Піоте.

Символом «Нової ери» розвитку інноваційного парку стало відкриття унікального арт-об’єкту «Маяк». З настанням темряви з двох сторін 60-метрової колишньої заводської труби світло поступово піднімається вздовж об’єкту, запалюючи зверху яскравий промінь. Його довжина може сягати 100 метрів. «Маяк» – проект британського художника-інсталятора Себастьяна Кайта. Концепцію реалізувала девелоперська компанія UDP.

Також всередині інсталяції знаходиться купольний екран та проекційна система, встановлена українською компанією з розробки візуальних рішень та технологій для планетаріїв й музеїв – Front Pictures. Зображення на екрані створюють чотири проектора під контролем медіасерверів Screenberry. Зображеннями можна керувати дистанційно через додаток на планшеті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Unit.city
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua