НБУ оскаржить скасування штрафу для «дочки» російського Сбербанку на майже 95 млн


НБУ оскаржить скасування штрафу для «дочки» російського Сбербанку на майже 95 млн

Національний банк України планує оскаржити в апеляційному порядку рішення Окружного адміністративного суду Києва, який у вересні 2019 року скасував рішення НБУ про штраф для Сбербанку (Київ), «дочки» однойменного російського держбанку.

Читайте також: НБУ висунув до страхових компаній три базові вимоги

У грудні 2018 року НБУ оштрафував Сбербанк на 94,737 млн ​​грн за період 2015-2017 років за повторне вчинення ризикової діяльності у сфері фінансового моніторингу.

Підставами для таких рішень стало встановлення НБУ факту вчинення цим банком ризикової діяльності в сфері фінансового моніторингу, а також незабезпечення виявлення фінансових операцій, що підлягають обов’язковому фінансовому моніторингу; неналежне виявлення і вивчення суспільних діячів; недотримання порядку надання інформації спеціально уповноваженому органу; порушення порядку зупинення фінансових операцій.

Сбербанк (раніше – дочірній банк «Сбербанка России») заснований в 2001 році. Його єдиним власником є ​​«Сбербанк» (РФ).

Згідно з даними НБУ, станом на 1 липня 2019 року Сбербанк з загальними активами 63,038 млрд грн займав 7 місце серед 76 банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua